Kvėpuok gyvenimą

Interneto svetainė

Įvertinus klientės pageidavimus, kaip geriausias būdas potencialiam klientui pristatyti teikiamas paslaugas (sąmoningo kvėpavimo praktikas) ir pasiūlyti galimybę norintiems dalyvauti organizuojamose praktikose bei renginiuose pasinaudojant paprasta registracijos forma, buvo pasirinkta reprezentacinio pobūdžio interneto svetainė.

Interneto svetainės sukūrimas

Interneto svetainės sukūrimas

Informacijos pateikimas apie teikiamas paslaugas

Šio projekto sumanytoja jau turėjo paruoštus vidinius interneto svetainės tekstus bei dizainerės sukurtą vizualinę medžiagą. Mano tikslas buvo tekstinę bei vaizdinę informaciją interneto svetainėje išdėstyti taip, jog ši būtų estetiškai patraukli, atspindėtų teikiamų paslaugų esmę bei „dvasią“, leistų lankytojams patogiai naudotis svetaine.

Vienas svarbiausių reprezentacinio pobūdžio interneto svetainės puslapių – informacija apie teikiamas paslaugos, šiuo atveju – vykdomas kvėpavimo praktikas. Siūlomos skirtingos kvėpavimo praktikos plačiau pristatomos atskiruose puslapiuose, aptariant kiekvienos šių esmę, naudą, pritaikomumą. Svetainės lankytojas, pajutęs, jog viena ar kita paslauga yra būtent tai, ko jam ir reikia, spustelėjęs po kiekvienos praktikos aprašymu esantį kvietimą susisiekti, gali užsiregistruoti į dominančią praktiką.

Puslapyje „Įkvėpėja“ (standartinio puslapio „Apie“ atitikmuo) lankytojas ras daugiau informacijos apie projekto sumanytojos bei sąmoningo kvėpavimo praktikų vedančiosios asmeninę ir profesinę patirtį, pasaulėžiūrą. Interneto svetainėje „Kvėpuok gyvenimą“, pristatančioje emocinio, dvasinio pobūdžio paslaugas, šis aspektas buvo itin svarbus. Būtent asmeninio turinio informacija, o ne vien paslaugų aprašymai potencialiam klientui gali padėti suvokti, ar tai – tikrai tas žmogus, su kuriuo norisi pasinerti į, vaizdžiai tarant, dvasinę kelionę, reikalaujančią artimo ryšio su vedančiuoju.

Registracijos forma į renginius

Puslapyje „Renginiai“ pateikiama informacija apie planuojamus „Kvėpuok gyvenimą“ renginius, o, paspaudus registracijos mygtuką, lankytojui prieinama galimybė į juos užsiregistruoti.

Atsižvelgus į nedidelį planuojamų organizuoti renginių kiekį, vietoje atskiro, sudėtingo, daugiau laiko bei kaštų reikalaujančio modulio diegimo ir konfigūravimo, buvo pasirinktas paprastesnis šios funkcijos įgyvendinimo techninis sprendimas: puslapio formatas, kuriame informacija apie būsimus renginius koreguojama rankiniu būdu bei užklausos formos integracija registracijai į renginius.

Sąmoningo kvėpavimo praktikas pristatanti reprezentacinio pobūdžio interneto svetainė „Kvėpuok gyvenimą“ – vienas iš mano 2018-ais metais įgyvendintas projektas. Analizuojant užsakovės pageidavimus, priimti bei įgyvendinti techniniai ir estetiniai interneto svetainės sprendimai, geriausiai, mano manymu, atspindintys teikiamų paslaugų esmę ir paverčiantys šią lankytojui patrauklia bei patogia naršyti.

Jei ir Jums aktuali reprezentacinio pobūdžio interneto svetainė, geriausiai pristatanti teikiamas paslaugas bei suteikianti galimybę potencialiam klientui jomis pasinaudoti, kreipkitės: kartu sukursime Jūsų internetinį veidą!