Veža vabalai

Interneto svetainė

„Veža vabalai“ – reprezentacinė interneto svetainė, pristatanti senovinius automobilius bei siūlanti galimybę norimą variantą išsinuomoti savo šventei.

Svetainės puslapiai

apgalvoti, struktūrizuoti

Kiekvienas nuomai siūlomas senovinis automobilis atskirose svetainės puslapiuose yra aptariamas išsamiau, apžvelgiant ne tik šio vizualinį išskirtinumą, bet ir istoriją nuo pagaminimo datos iki atvykimo pas šio projekto įgyvendintoją.

Prie kiekvieno automobilio aprašymo pateikta gausi nuotraukų galerija leidžia lankytojui šį patogiai ir nuodugniai apžiūrėti bei suprasti, ar tai – variantas, geriausiai suderinamas su planuojamas šventės tematika, o galbūt net ir „pasufleruoja“ idėjų būsimai fotosesijai.

Taupant užsakovo potencialių klientų laiką, prie automobilių aprašymų yra nurodoma nuomos kaina bei alternatyvūs transporto priemonių nuomai variantai.

Rezervacijai laisvų datų pateikimas

Aiškiai pateikta kontaktinė informacija

Kvietimas susisiekti dėl norimos transporto priemonės nuomos yra pateikiamas ne tik tituliniame interneto svetainės puslapyje, bet ir kiekvienos transporto priemonės aprašyme.

Rezervuoti konkretų automobilio modelį galima ne tik susiekus nurodytais kontaktais ar užpildžius užklausos formą, bet ir pasinaudojus galimybe peržiūrėti laisvas datas. Lankytojas, paspaudęs šią nuorodą, mato, kiek kainuoja konkretaus automobilio nuoma, kokios datos yra laisvos bei, pateikęs kitą aktualią informaciją, gali patogiai pateikti rezervacijos užklausą.

Efektyvus interneto puslapis

Apčiuopiama nauda

nuo informacijos pateikimo iki pardavimo

Kuriant reprezentacinę interneto svetainę „Veža vabalai“, įgyvendinau pagrindinius kliento pageidavimus. Priimti techniniai sprendimai leido padidinti pardavimų efektyvumą, tai yra sudaryti automobilių nuomos sutartis, sumažinant laiko, skiriamo atsakinėjant į standartinius šios srities klientų klausimus, sąnaudas.

Daug dėmesio skirta ir senovinių automobilių, tapusių svarbia užsakovo gyvenimo dalimi, „asmenybės“ aptarimui bei informacijos apie šiuos sklaidai.

Manote, jog ir Jūsų verslui reikalinga reprezentacinė interneto svetainė?

Visiškai sutinku!

Susisiekime ir kartu atrasime optimaliausius sprendimus šią kuriant.