Paslaugos

Internetinė svetainė, nesvarbu, tai būtų tinklaraštis ar elektroninė parduotuvė, norimą poveikį tikslinei auditorijai (pirkėjams, skaitytojams) turės tik tuomet, jei joje atsispindės individuali Jūsų istorija!

Vieno puslapio svetainė

Šio tipo interneto svetainės, kaip ir sufleruoja pavadinimas, yra sudarytos iš vieno puslapio, kuriame pateikiama trumpa, konkreti informacija apie tam tikrą prekę ar paslaugą, įgyvendintą projektą. Tai – racionaliausias būdas pasiekti pirkėją ir/arba tikslinei grupei aktualią informaciją pateikti vienoje vietoje.

Investicija: nuo 400 €

Reprezentacinė svetainė

Reprezentacinės svetainės, kuriamos atsižvelgiant į kliento išskirtinumą bei šio tikslinės grupės poreikius, užduotis – ne tik formuoti teigiamą Jūsų verslo įvaizdį, bet ir taupyti asmeninį bei klientų laiką. Šio tipo internetinėje svetainėje pateikiama aktualiausia informacija ir atsakymai į dažniausiai klientams kylančius klausimus, tad pastarieji kur kas dažniau kreipiasi jau turėdami konkretų tikslą pirkti prekę ar paslaugą.

Investicija: nuo 700 €

Elektroninė parduotuvė

Vienas svarbiausių šiuolaikinių pirkėjų norų, susijusių su elektronine prekyba – paprastas ir aiškus prekių įsigijimo procesas. Kurdami elektroninę parduotuvę, atsižvelgiame ne tik į šį, bet ir kitus Jums bei Jūsų pirkėjams aktualius poreikius.

Investicija: nuo 1000 €

Tolimesnis bendradarbiavimas

Priklausomai nuo individualių kliento pageidavimų, svetainės administravimas ir priežiūra – nuo 50 €/mėn. arba 30 €/val.

Jei ir Jums aktualu internetinių svetainių kūrimas ar kitos susijusios paslaugos, kviečiu skirti šiek tiek savo laiko mano įgyvendintų projektų peržiūrai.