Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas Jūsų verslui. Kuriame nuo minimalios ar vienos prekės iki plataus asortimento el. parduotuvių. Elektroninių parduotuvių kūrimas smulkiam ir vidutiniam verslui. Kurdami taikome geriausias elektroninio verslo praktikas.

Turima el. parduotuvė nebeatitinka dabartinių Jūsų lūkesčių? Kreipkitės ir mes ją atnaujinsime, kad tenkintų dabartinius Jūsų verslo bei klientų poreikius.

El. parduotuvės kūrimo darbai yra tik vienas iš sėkmingo el. verslo įgyvendinimo etapų, todėl ir po kūrimo ar atnaujinimo darbų siūlome jos priežiūros bei administravimo paslaugas.

Elektroninė parduotuvė: nuo ko pradėti?

Puikiai suprantame, kad kiekvienas esame savo srities specialistas ir jei Jūs tobulai išmanote kaip profesionaliai ir kokybiškai sukonstruoti stoginę ar kokias medžiagas geriausia būtų jai pasirinkti, tai nereiškia, kad privalote žinoti ir visus elektroninės parduotuvės kūrimo bei vystymo niuansus. Tam yra šios srities specialistai. Susisiekite ir visada tikslingai Jus nukreipsime ir pakonsultuosime visais el. parduotuvės kūrimo klausimais.

El. parduotuvės kūrimo kaina

Deja, bet vieno atsakymo nėra, kad ir kaip, iš pirmo žvilgsnio, paprastai ir aiškiai skambėtų klausimas. Tačiau prieš atsakant į šį klausimą būtina gerai atlikti namų darbus t. y. išsiaiškinti kokio dydžio planuojama el. parduotuvė, kokio klientas tikisi funkcionalumo, kokia prekė, kokie ateities planai/tikslai ir pan. Nuo išsamios analizės priklauso ir ateities Jūsų išlaidos. Juk nenorėsit kas metai perkurti visą el. parduotuvę. Tad tinkamai įvertinus augimo, bei plėtros galimybes – sukurta parduotuvė gali kur kas našiau ir ilgiau tarnauti.

Plačiau: teikiamos paslaugos bei kainos >>