Internetinių svetainių kūrimas

Minimalistinės, tačiau vizualiai patrauklios interneto svetainės, išlaikančios funkcionalumo, turinio ir estetikos balansą. Siekiu, jog sukurtos interneto svetainės atspindėtų verslo individualumą, o klientas lengvai rastų visą reikiamą informaciją.

Tai kas svarbu

Internetinių svetainių kūrimas

Mano užduotis – sukurti ne tokią interneto svetainę, kuri „copy-paste“ atitinka užsakovo išsakytus norus, bet juos adaptuoti ir papildyti, atsižvelgiant į potencialių užsakovo klientų poreikius/lūkesčius. Geras interneto puslapis yra tas, kuriame dera kliento/užsakovo ir potencialių svetainės lankytojų/pirkėjų/klientų poreikiai.

Dažniausiai tai – paprasta, patogiai veikianti interneto svetainė. Sutikite, svetainių kūrimas ir yra reikalingas tam, jog kažkas pamatytų Jūsų siūlomą prekę/paslaugą ir nepasiklystų informacijos gausoje. Bei, galiausiai, priimtų sprendimą rinktis būtent Jus, o ne konkurentą!

SEO

Puslapių kūrimo procese

Atlikdama interneto puslapių kūrimo darbus, vadovaujuosi ir taikau gerąsias SEO praktikas, kurios yra nuolat atnaujinamos. Mūsų bendras tikslas – pelnyti lankytojų/potencialių klientų palankumą Jūsų interneto svetainei. Juk „Google“ teigiamai vertina tas interneto svetaines, kurios yra patrauklios, informatyvios bei naudingos lankytojams.

Internetinių svetainių kūrimas – tai paslauga, kurią galima adaptuoti, priklausomai nuo konkrečios situacijos. Esate asmuo, teikiantis paslaugas (fotografuojate, tapote, siūlote profesionalias teisines konsultacijas ir pan.)? Tuomet Jums gali pakakti kelių puslapių interneto svetainės. O gal – didelės įmonės atstovas, kuriai aktualu išsami interneto svetainė, padėsianti pristatyti prekes/paslaugas? Mielai Jums padėsiu!

Visai tikėtina, jog į šią interneto svetainę Jus atvedė raktinė frazė „svetainių kūrimas Kaunas“. Tad, jei gyvenate, pavyzdžiui, Vilniuje ar Madride, ar galėsiu Jums padėti? Žinoma!

Internetinių svetainių kūrimas – paslauga, neturinti „sienų“. Tinklapio kūrimo detales galime aptarti tiek prie kavos puodelio, tiek ir internetu ar telefonu.

Mano sėkmingų projektų „sąskaitoje“ – ne tik Lietuvoje vystomų, bet ir įvairiose užsienio šalyse plėtojamų verslo interneto svetainių kūrimas ir kiti susiję darbai ( interneto svetainių priežiūra, interneto svetainių atnaujinimas).

Jei jus domina internetinių svetainių kūrimas Kaune ar bet kuriame kitame mieste – pirmą žingsnį jau žengėte. Beliko susisiekti su manimi!

Internetinių svetainių kūrimas – procesas, sudarytas iš įvairių skirtingų techninių ir vizualinių aspektų. Tai, kas atnešė efektyvų rezultatą vienam klientui, kitam gali būti visiškai nereikalinga. Pokalbio metu aptarsime, ko tikitės iš būsimos interneto svetainės? Kokie aspektai netenkina Jūsų ar puslapio lankytojų jau veikiančiame tinklapyje? Išanalizavus gautą informaciją, pateiksiu rekomendacijas bei galimus būdus Jūsų pageidaujamiems tikslams pasiekti ir/arba esamoms problemoms išspręsti.

Internetinių svetainių kūrimas

Kokia kaina?

„Kiek pas jus kainuoja internetinių svetainių kūrimas?“ Tai – vienas pirmųjų klausimų, kuriuos išgirstu iš dažno kliento lūpų. Internetinės svetainės kūrimas – kaina individuali paslauga, tad konkrečios sumos įvardinti iš karto negaliu.

Kaina priklauso nuo daugelio dalykų. Pavyzdžiui, kiek ir kokių funkcijų numatyta įgyvendinti svetainėje? Ar svetainėje talpinamą turinį pateiks klientas, ar bus reikalingos tekstų rašymo/redagavimo paslaugos? Jei kuriama el. parduotuvė, kokią viziją turi klientas?

Elektroninių parduotuvių kūrimas ir priežiūra - nausede.lt Kaunas

Individualus funkcionalumas:

Kaip tai įtakoja kainą?

Pasitaiko atvejų, kai užsakovas vieną ar kitą funkciją, kurią nori naudoti savo interneto svetainėje, laiko savaime suprantamu dalyku. Detaliau aptarus šį klausimą, neretai paaiškėja, jog tai – toli gražu ne standartinis sprendimas. O, priešingai, sudėtinga, papildomų darbų reikalaujanti funkcija, gerokai padidinanti galutinę projekto sąmatą.

Tad kainos klausimas reikalauja bendravimo „atverstomis kortomis“. Tik žinant užsakovo pageidavimus bei finansines galimybes juos įgyvendinant, galime rasti optimaliausią sprendimą.

Įvertinus kliento lūkesčius ir galimą skirti biudžetą interneto svetainės projektui, pasiūlysiu optimaliausią sprendimą konkrečioje situacijoje. Kai akivaizdu, jog interneto svetainių kūrimas kaina – paslauga, finansinėmis galimybėmis prasilenkianti su norais, ieškosime kompromiso. Priimsime sprendimą, kurie svetainės darbai Jūsų atveju yra būtini, o kurių galima atsisakyti ir taip sutaupyti.

Kai klientas įvardina savo poreikius, tačiau biudžeto neapibrėžia, atsakymas į klausimą „Svetainės kūrimas – kaina?“, bus jau kitoks. Išsiaiškinus interneto svetainės reikalavimus, Jums bus pateiktas planuojamų darbų sąrašas. Įrankiai, reikalingi vienos ar kitos funkcijos sukūrimui bei įgyvendinimui, pasirenkami iš tuo metu rinkoje prieinamų optimaliausių sprendimų. Nuo to ir priklauso projekto kaina.

Žinoma, ir šiuo atveju svetainės kaina gali būti koreguojama. Ta pati funkcija gali būti įgyvendinama keliais būdais. Atsisakius mažiau svarbių darbų ar atliekant paprastesnes jų versijas, galima gerokai sumažinti ir interneto svetainės kūrimo kainą.

Taigi, interneto svetainės kaina proporcinga laikui, praleistam ją kuriant. Kuo didesnis, iš daugiau atskirų darbų sudarytas projektas, tuo jo įgyvendinimas reikalauja daugiau specialisto laiko. Vadinasi, ir svetainės kūrimo kaina bus didesnė.

Jau turite interneto svetainę?

Internetinių svetainių kūrimas nėra tas projektas, prie kurio atlikimo padėjus varnelę, galima ramiai atsikvėpti. Technologijos nestovi vietoje. Su laiku keičiasi tiek verslo, tiek svetainės lankytojų poreikiai. Tad, natūralu, anksčiau sukurtos interneto svetainės struktūra gali nebeatitikti Jūsų verslo specifikos ir būti neefektyvi.

Internetinių svetainių kūrimas

Dalinis atnaujinimas ar perkūrimas?

Interneto svetainės atnaujinimas

Šios situacijos sprendimas – interneto svetainės atnaujinimas, kurį reikėtų atlikti reguliariai. Interneto puslapio atnaujinimo darbų apimtys priklauso nuo to, kaip dabar atrodo Jūsų svetainė ir kokią ją norite matyti Jūs ir puslapio lankytojai. Nusiteikite, jog internetinės svetainės atnaujinimas gali tapti projektu, kuris laiku ir išlaidomis nenusileis naujo puslapio kūrimui.

Atskiri puslapiai su aprasymais

Tolimesni darbai:

Internetinių svetainių priežiūra

Internetinių svetainių priežiūra ir administravimas – tai reguliariai interneto puslapyje atliekami darbai, apimantys visą eilę įvairių veiksmų. Pradedant „WordPress“ turinio valdymo sistemoje naudojamos temos ir modulių atnaujinimu ir baigiant naujų įrašų/prekių įkėlimu. Taip pat, žinoma, pasitarimu su klientu, kokių dar veiksmų galima imtis, siekiant didinti interneto svetainės populiarumą.

Vienas iš privalumų, kuriuo pasižymi internetinių svetainių kūrimas su turinio valdymo sistema „WordPress“ – nesudėtingas puslapio valdymas. Jei turite laiko ir noro, internetinį puslapį galite administruoti savarankiškai. Svarbiausiai patarimais pasidalinsiu, prireikus – pakonsultuosiu! Jei taupote savo laiką – tęskime bendradarbiavimą ir po sukurtos internetinės svetainės „starto“. Interneto svetainių administravimas ir priežiūra – taip pat mano sritis.