Internetinių svetainių kūrimas nuo minimalios (kelių puslapių) iki išsamios Jūsų paslaugos/prekės/įmonės interneto svetainės.

Kuriant internetines svetaines visada atsižvelgiame ne tik į Jūsų (užsakovo) poreikius, bet ir į potencialių, kuriamos interneto svetainės, lankytojų poreikius. Juk svarbu, kad lankytojas paprastai ir patogiai rastų tą informaciją ar prekę kurią ieškojo.

Kuriame interneto svetaines tiek įmonėms, tiek individualiems asmenims pagal poreikius atsižvelgiant į SEO standartus.

Internetinių svetainių kūrimas su TVS Wordpess

Interneto svetainės yra kuriamos su turinio valdymo sistema WordPress. Tad po sukūrimo, jei norėsite, galėsite ją administruoti ir patys. O jei norite taupyti savo laiką, visada pasiūlysime interneto svetainės administravimo bei priežiūros paslaugas.

D.U.K

Svetainės kūrimas: nuo ko pradėti?

Kuriant interneto svetaines galima pritaikyti begales įvairių sprendimų. Tačiau ko reikia vienam verslui, nebūtinai reikia kitam. Tad visada tik išsiaiškinusi esamą situaciją ir su kokiomis problemomis susiduria verslo/projekto savininkas, ir/ar esamos interneto svetainės (jei ji jau yra) lankytojai, tik po to teikiu rekomendacijas, bei įvardiju kokie galimi sprendimo būdai.

Interneto svetainės kūrimo kaina

Į klausimą kiek kainuoja interneto svetainės kūrimas galima atsakyti dviem būdais:

  • įvertinus kokie yra poreikiai ir žinant numatytą biudžetą, galima pasiūlyti optimaliausią sprendimą konkrečiai situacijai. (Jei biudžetas yra gerokai per mažas numatytiems poreikiams, tuomet gausite atsakymą su detalesniu darbų išskaidymu, kad dar kartą būtų galima įvertinti, kurie darbai Jums yra būtini, o kurių galima atsisakyti.)
  • žinant tik poreikius ir nežinant biudžeto, tuomet atsakymas bus kiek kitoks. Tuomet išsiaiškinus planuojamos interneto svetainės reikalavimus, kaina bus siūloma pagal specialisto rekomenduojamą darbų atlikimo scenarijų. Tuomet kaina gali nebūtinai sutapt su Jūsų numatytu biudžetu. Tačiau visada ją galima koreguoti. Pavyzdžiui atsisakant vienokių ar kitokių, ne tokių būtinų darbų, taip sumažinant interneto svetainės kūrimo kainą.

Iš esmės darbų kaina yra proporcinga laiko sąnaudoms. Kuo didesnis projektas, tuo daugiau reikės specialisto laiko, tuo ir kaina bus didesnė. Mažinant darbų apimtis – kaina mažės.

Interneto svetainės atnaujinimas

Nori to ar nenori, bet interneto svetainę reikia periodiškai atnaujinti. Svetainės atnaujinimo darbai, gana dažnu atveju, yra tolygūs interneto svetainės sukūrimui iš naujo. Taip nutinka dėl įvairių priežasčių. Laikui bėgant, keičiasi technologijos, verslui augant keičiasi ir tikslai keliami interneto svetainei, ar tiesiog esama svetainės struktūra jau nebeatitinka dabartinės Jūsų verslo specifikos. To pasekoje, belieka įvertinti esamą interneto svetainės situaciją, išsigryninti ir išsikelti tikslus, bei juos įgyvendinti atnaujinant interneto svetainę.

Internetinių svetainių priežiūra

Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, tad sukurtoms interneto svetainėms siūlome priežiūros ir administravimo paslaugas.