Apie

Laisvai samdomos interneto svetainių bei el. parduotuvių kūrėjos karjerą pradėjau dar 2015-aisiais. Per šį laikotarpį, dirbdama su įvairiais projektais sukaupiau vertingos patirties, kurią mielai pritaikysiu ir Jūsų projekte.

Interneto svetainės ar el. parduotuvės

Interneto svetainės ar el. parduotuvės

Mano patirties „bagaže“ – įvairaus dydžio el. parduotuvės, reprezentacinės bei kompleksinės interneto svetainės, talpinančios įvairaus pobūdžio turinį (prekių/paslaugų aprašymai, blog‘ų įrašai ir kita), taip pat – elektroninė mokymų bei skelbimų platforma.

Wordpress

Tinklalapiai sukurti su „WordPress“

Kurdama interneto svetaines ir el. parduotuves, naudoju vieną populiariausių turinio valdymo sistemų (TVS) – „WordPress“ ir įvairius modulius, leidžiančius išpildyti klientų pageidavimus projekto funkcionalumui bei dizainui. O, esant individualių vizualinių korekcijų poreikiui, pasitelkiu ir CSS kalbą.

Interneto svetainių kūrimas atsižvelgiant į SEO

Interneto svetainių kūrimas atsižvelgiant į SEO

Įgyvendindama projektus, remiuosi gerosiomis SEO praktikomis, kurios yra svarbios, siekiant aukštesnės pozicijos paieškos sistemoje.

Internetinių projektų kūrimas ir tolimesnė priežiūra

Šiandien kiekvienas, kuris apie savo siūlomas prekes/paslaugas nori pranešti kuo platesniam potencialių pirkėjų ratui, „apsigyvena“ internete. O, turėdamas interneto svetainę ar el. parduotuvę, žinoma, nepamiršta rūpintis jos plėtra, neatsiejama nuo rinkos bei besikeičiančių klientų poreikių.

Interneto svetainių atnaujinimas Kaune

Kūrimo ir priežiūros paslaugos

Mano teikiamos el. parduotuvių bei įvairaus pobūdžio interneto svetainių kūrimo paslaugos yra skirtos kiekvienam Jūsų, nepriklausomai nuo verslo dydžio ar turimų poreikių.

Internetinių projektų kūrimo bei plėtojimo paslaugos apima:

  • įvairaus dydžio el. parduotuves, besiskiriančias savo funkciniais bei estetiniais sprendimais;
  • vos kelių puslapių reprezentacines ar kompleksines interneto svetaines, talpinančias įvairaus pobūdžio turinį;
  • el. parduotuvių/interneto svetainių atnaujinimo bei tolimesnius priežiūros darbus (administravimą).
Apie - Kristina Nausėdė - laisvai samdoma WordPress specialistė - Kaunas

Įsitraukimas

Paprasta kalba ir supratingumas

Norint, jog internetinės svetainės ar el. parduotuvės kūrimo projektas startuotų ir vyktų sklandžiai, labai svarbu kliento įsitraukimas. Tai įmanoma tik tada, kai užsakovas supranta, kas ir kodėl, įgyvendinant projektą, yra daroma. Tad, užuot vartojusi sudėtingas specifines frazes, apie klientui aktualius, su projektu susijusius techninius dalykus stengiuosi kalbėti aiškiai ir paprastai. Tokia praktika iki tol nesuprantamus techninius niuansus paverčia gerokai aiškesniais ir leidžia klientui priimti tinkamus sprendimus, svarbius siekiant pageidaujamų rezultatų.

Jūsų verslas internete vis dar neatrado savo vietos? Kreipkitės! Pats laikas ne tik aptarti Jūsų situaciją, bet ir imtis reikiamų darbų.