Apie

Aš, Kristina Nausėdė, dar 2015-aisiais metai, pasiryžau kardinaliai pakeisti profesiją ir darbo pobūdį ir nuo to laiko siūlau savo, kaip laisvai samdomos interneto svetainių bei el. parduotuvių kūrėjos, paslaugas.

Kristina Nausėdė - Kaunas

Specializuoti kursai, ilgos valandos savarankiško mokymosi, domėjimasis naujausiomis tendencijomis bei nuolatinis žinių atnaujinimas – neatsiejama šios profesijos dalis, būtina norint išlikti konkurencinga šioje rinkoje bei, svarbiausia, leidžianti pasiūlyti kliento poreikius atitinkantį galutinį rezultatą.

Profesinėje veikloje esu ta, kuri visada siekia kokybės, tačiau nesureikšminu realios naudos neatnešančių smulkmenų bei vertinu elementarumą. Kiekvieno užsakovo tikslas – interneto svetainė, plečianti potencialių klientų ratą bei didinanti pardavimų apimtis. Pastarąjį aš įgyvendinu savo darbą grįsdama paprastumu ir „švarumu“, vengiant apkrauti interneto svetainę nereikalingais elementais, pareikalaujančiais ne tik didesnių laiko sąnaudų, bet ir išlaidų. Kurdama interneto svetainę, į šią visada stengiuosi žiūrėti potencialaus lankytojo akimis. Šiam, kaip žinia, aktualu, jog naudotis interneto svetaine būtų paprasta, o reikiamą informaciją pavyktų rasti greitai.

Naudodama kliento pateiktą tekstinę ir vaizdinę informaciją, galiu sukurti tvarkingą, funkcionalų internetinį tinklalapį, išpildantį užsakovo turimą viziją bei perteikiantį vykdomos veiklos išskirtinumą. Dažnam klientui, norinčiam reprezentuoti savo verslą bei pritraukti klientus, to visiškai pakanka. Visgi, jei Jūs pageidaujate išskirtinio svetainės dizaino, į komandą galime pasikviesti WEB dizainerį/dizainerę, kurio sukurtus estetinius sprendimus įgyvendinsiu.

Daugelis klientų turimų poreikių, susijusių su būsima internetine svetaine, gali būti išpildomi naudojantis jau sukurtas įrankiais, kuriuos parenku atsižvelgdama į individualią situaciją. Jei, kuriant Jūsų verslo interneto svetainę, to nepakanka, galiu dirbti kartu su programuotoju/programuotoja, sukursiančiu, atsižvelgiant į projektui skiriamą biudžetą, individualius techninius sprendimus. Tokiu atveju aš ne tik prisidedu prie jų įgyvendinimo, bet ir atlieku savotišką „vertėjos“ paslaugą, paprastais žodžiais paaiškindama įvairių techninių terminų, naudojamų programavime, reikšmę ir, žinoma, naudą Jūsų būsimam internetiniam tinklalapiui.

Šis darbas man patinka dėl savo įvairiapusiškumo bei galimybės suderinti iš pažiūros labai skirtingas profesines savybes. Laisvė ir kūrybiškumas, bendradarbiavimas, analitiniai gebėjimai, orientacija į kliento išsakytus pageidavimus leidžia sujungti atskiras detales ir pasiekti galutinio, realiai pamatuojamo tikslo, tai yra – tvarkingos, klientus pritraukiančius ir pelną nešančios interneto svetainės. Jei matote mane kaip savo komandos narę, dirbkime kartu!